Distribütörlükler/Bayilikler

MAYSA GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

ASATİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

SEL SANAYİ ÜRÜNLERİ TİCARET ve PAZARLAMA A.Ş.

Sel Sanayi Ürünleri Ticaret ve Pazarlama A.Ş. çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaları ile Türk iş hayatının önde gelen gruplarından Tezman Grubu bünyesinde 1961 yılında kurulmuştur.

50 yılı aşkın süredir kolajende edindiği tecrübe ve know-how ile Sel Sanayi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek sertifikalı sığır derilerini kullanarak %100 Sığır Gıda Jelatini (SelJel) üretmektedir.

Gıda jelatini Seljel, Balıkesir Gönen’de 25.000 m² üzerine 9.500 m² kapalı alana sahip fabrikada izlenebilirliği özel bilgisayar programı ile sağlanmış, Avrupa Birliği gıda normlarına uygun olarak özenle üretilmektedir. Bu doğrultuda SelJel Ekim 2010 tarihinde Avrupa Birliği’ne akredite olmuş ve kalitesini dünyaya duyurmuştur.
www.seljel.com

FREY + LAU

CEAMSA

1967 yılında kurulan Compañía Española de Algas Marinas S.A., CEAMSA yüksek kalitede Karagenan ve Pektin üreticisidir. İspanya ve Filipinlerde bulunan üretim tesislerinde kendi geliştirdiği yüksek teknoloji ile küresel gıda endüstrisi için üretim yapmaktadır.

www.ceamsa.com

ECO-RESOURCE

ECO RESOURCE 1999 yılından beri sanayi kullanımı için doğal gıda boyaları üretimi yapmaktadır. Üretim kalitesi ile birçok ulusal ve uluslararası madalya kazanan ECO RESOURCE, ISO 9001 sertifikalı bir üreticidir.