Aromiks

2004 yılında kurulan AROMİKS GIDA, Gıda sektörüne yönelik Gıda Kimyasalları, Gıda Katkı Maddeleri ve Kimyevi Maddeler tedarikçi firması olarak hizmet vermektedir. Ana faaliyet alanı olan Gıda Sektöründe ve diğer yan sektörlerde bugüne kadar birçok üretici ve dağıtıcı firmaya ürün tedarikinde bulunan AROMİKS GIDA, başarılarıyla sektöründe kalıcı bir yer edinmiştir. AROMİKS GIDA farklı talep ve beklentilere göre çözümler üretmekte, bilgi ve deneyimlerini etik sınırlar içerisinde kalarak müşterileriyle paylaşmaktadır. Müşterilerine üretimle ilgili her tür konuda teknik destek vererek ürün kalitesinin iyileştirilmesi ve yeni ürün geliştirilmesi için yapılan AR-GE çalışmalarına katkı sağlamaktadır.

Yurtiçi Satışlar

Yurt içi ve yurt dışında distribütörü olunan firmaların ürünleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda stoklardan derhal teslim edilmektedir.

İthal Bazlı Satışlar

Proforma bazında ürün talep eden yurtiçindeki üretici firmaların talep ettikleri ürünler başta Hindistan, Endonezya, Çin, İspanya, Almanya, Amerika olmak üzere temsilcisi olunan yurt dışındaki üretici firmalardan tedarik edilmektedir. İthal edilmesi düşünülen ürünlerin satış şartları onaylandığında gerekli prosedürler tamamlanarak, talep edilen ürünlerin sağlıklı bir şekilde ithal edilmesi organize edilir.

İhracat

Yurtdışından gelen ürün talepleri stoklardan tedarik edilerek ihracat sürecinin başarıyla gerçekleşmesi organize edilir.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

    • Üretici firmalara sunulan ürün çeşitleri ve teknik destek ile, kaliteli gıda üretimine katkıda bulunmak.
    • Ürün kalitesini arttırırken üretim maliyetlerini minimize edecek çözüm yolları önermek.
    • Müşterilerimizin iç ve dış ticaretteki rekabet güçlerini arttırmak.
    • Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.

 

Vizyonumuz

    • Dürüstlük, kalite ve ticari etik kurallardan ödün vermeden, değerlere bağlı kalarak, sektörümüzün lider kuruluşlarından biri olmak.